Matgrupp Venture Home Plake med 4 Geneva Stolar Runt
fr.5 269 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plake med 4 Geneva Stolar Runt
5 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Plake med 4 Geneva Stolar Runt är en matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar med stolsben i metall och sitsar i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Plake med 4 Geneva Stolar Runt är en matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar med stolsben i metall och sitsar i polyester.
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 38 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 90 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 38 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 90 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Ek/Svart, Svart/Valnöt, Valnöt/Svart, Vit/Grå/Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | MDF/Metall/100 % Polyester, MDF/Metall/100% Polyester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Plake |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 53 cm |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
