
Matgrupp Venture HomePlake med 4 Plake Stolar Runt
fr.5 289 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Plake med 4 Plake Stolar Runt är en matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra fåtöljer/matstolar i en helklädd design med ben i pulverlackerad metall. Stolarna har en rygg och sits i polyestertyg med mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Plake med 4 Plake Stolar Runt är en matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra fåtöljer/matstolar i en helklädd design med ben i pulverlackerad metall. Stolarna har en rygg och sits i polyestertyg med mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 49 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 86 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100% Polyester
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 49 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 86 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100% Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart/Ek, Vit/Blå, Vit/Ljusgrå |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghöjd | 39 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | MDF/Metall/100 % Polyester, MDF/Metall/100% Polyester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Plake |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Iläggsskiva | Nej |


