
Matgrupp Venture HomePlake med 4 Valentina Stolar Manchester Runt
fr.4 485 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Plake med 4 Valentina Stolar Manchester Runt är en matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i manchester.
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Manchester
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Manchester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart/Beige, Vit/Grå/Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghöjd | 29, 30 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | MDF/Metall/Manchester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Plake |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| Sittdjup | 43, 42,5 cm |
| Sitthöjd | 48, 46,5 cm |


