






Matgrupp Venture HomePlaza Ø60 cm med 2 st Conway stolar
2 805 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barbordet Plaza har en rund bordsskiva i svart MDF och bordsbenen är lätt utsvängda i svart metall. Här tillsammans med enkla barstolar från serien Conway. Stolen har en stilsäker design med en trumpetfot i svart stål och en enkel rund sits i ekfärgad MDF. Den här barstolen har integrerat fotstöd och är höj- och sänkbar för extra komfort.
Varumärke
Beskrivning
Barbordet Plaza har en rund bordsskiva i svart MDF och bordsbenen är lätt utsvängda i svart metall. Här tillsammans med enkla barstolar från serien Conway. Stolen har en stilsäker design med en trumpetfot i svart stål och en enkel rund sits i ekfärgad MDF. Den här barstolen har integrerat fotstöd och är höj- och sänkbar för extra komfort.
Bord
Diameter: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 36,5 cm
Djup: 36,5 cm
Höjd: 80 cm
Diameter: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 36,5 cm
Djup: 36,5 cm
Höjd: 80 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23432 |
| Färg | Natur |
| Material | MDF |
| Serie | Plaza |
| Antal Stolar | 2 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittbredd | 36,5 cm |
| Sittdjup | 36,5 cm |
| Sitthöjd | 59,5 cm |