





Matgrupp Venture HomePlaza Ø60 cm med 2 st Ozark stolar
3 635 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barbordet Plaza har en rund bordsskiva i svart MDF och bordsbenen är lätt utsvängda i svart metall. Här i stilren kombination med barstolar från serien Ozark. Stolen har en klassisk design med en sits i mörkt trä, formad för att vara så bekväm som möjligt. Det svarta underredet i stål är stabilt och har ett integrerat fotstöd.
Varumärke
Beskrivning
Barbordet Plaza har en rund bordsskiva i svart MDF och bordsbenen är lätt utsvängda i svart metall. Här i stilren kombination med barstolar från serien Ozark. Stolen har en klassisk design med en sits i mörkt trä, formad för att vara så bekväm som möjligt. Det svarta underredet i stål är stabilt och har ett integrerat fotstöd.
Bord
Diameter: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 40 cm
Djup: 30 cm
Höjd: 74 cm
Diameter: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 40 cm
Djup: 30 cm
Höjd: 74 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23431 |
| Färg | Valnöt |
| Material | MDF |
| Serie | Plaza |
| Antal Stolar | 2 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittbredd | 40 cm |
| Sittdjup | 30 cm |
| Sitthöjd | 74 cm |