Matgrupp Venture Home Pobbie med 6 Laura Stolar
fr.9 009 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Pobbie från Venture Home. Matbord i MDF med bordsben i metall med ekfolering. Matchas med 6 st gråa Laura matstolar med stolsits i polyester och naturfärgade stolsben i metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pobbie från Venture Home. Matbord i MDF med bordsben i metall med ekfolering. Matchas med 6 st gråa Laura matstolar med stolsits i polyester och naturfärgade stolsben i metall.
Bord
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 46,5 cm
- Djup: 63 cm
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 46,5 cm
- Djup: 63 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Rygghöjd | 42,5 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester |
| Serie | Pobbie |
| Antal Stolar | 6 |
| Sittbredd | 41 cm |
| Sittdjup | 44 cm |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
