
Matgrupp Venture HomePobbie med 6 Stolar Sammet
fr.6 175 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Pobbie med 6 Stolar Sammet är en elegant matgrupp med ett rektangulärt bord och sex stolar. Matbordet har en stomme och ben i metall med metallfötter samt en bordsskiva i MDF. Matstolarna har en stomme och ben i metall samt en rundad rygg och sits. Rygg och sits är klädda av polyestertyg. Lättare montering krävs.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Pobbie med 6 Stolar Sammet är en elegant matgrupp med ett rektangulärt bord och sex stolar. Matbordet har en stomme och ben i metall med metallfötter samt en bordsskiva i MDF. Matstolarna har en stomme och ben i metall samt en rundad rygg och sits. Rygg och sits är klädda av polyestertyg. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Mått mellan ben långsida: 166 cm
- Höjd till undersida: 73,2 cm
Mått Stol
- Bredd: 42,5 cm
- Höjd: 88 cm
- Djup: 53 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100% Polyester
- Höjd: 75 cm
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Mått mellan ben långsida: 166 cm
- Höjd till undersida: 73,2 cm
Mått Stol
- Bredd: 42,5 cm
- Höjd: 88 cm
- Djup: 53 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100% Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart/Ek/Svart/Ek, Valnöt/Svart, Vit/Beige/Svart, Vit/Ek/Svart/Ek, Vit/Svart, Vit/Svart/Beige/Svart, Vit/Svart/Ljusgrå/Svart |
| Rygghöjd | 42, 45, 46,5 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | MDF/Metall/Sammet |
| Produkttyp | Matgrupp, Matgrupper inomhus |
| Serie | Pobbie |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| Sittdjup | 39, 37,5 cm |
| Sitthöjd | 48, 41,5 cm |






