Matgrupp Venture Home Rax med 4 st Tempe Stolar Ryggstöd
4 585 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det minimalistiska barbordet Rax har en tunn bordsskiva i MDF och smala bordsben med integrerat fotstöd i metall. Här i perfekt kombination med barstolar från serien Tempe. Stolen har en klassisk design av en högre pall med lätt utsvängda ben och sits i stål och en ram för fotstöd.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det minimalistiska barbordet Rax har en tunn bordsskiva i MDF och smala bordsben med integrerat fotstöd i metall. Här i perfekt kombination med barstolar från serien Tempe. Stolen har en klassisk design av en högre pall med lätt utsvängda ben och sits i stål och en ram för fotstöd.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23702 |
| Färg | Svart |
| Material | MDF |
| Serie | Rax |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittbredd | 43 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 76 cm |




