
Matgrupp Venture HomeShy med 6 Pobbie Stolar
fr.19 335 krfr.22 749 kr
Spara 15 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Shy, med ett förlängningsbart matbord och bordsben i ek. Matchas med 6 st Pobbie matstolar med svarta stolsben i metall och bruna sitsar i konstläder.
Mått Bord
- Längd förlängningsbar mellan: 170 cm och 250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm.
Mått Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
- Längd förlängningsbar mellan: 170 cm och 250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm.
Mått Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Natur/Svart/Brun, Svart/Vit/Brun |
| Rygghöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Ek/Konstläder |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Shy |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Ek |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Iläggsskiva | Ja |


