





Matgrupp Venture HomeShy med 6 Valentina MatstolarMörk Ek/Svart
Rek. pris 24 229 kr
!
23 165 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Mörk Ek/Svart

Shy med 6 Valentina Matstolar
Mörk Ek/Svart23 165 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Shy med 6 Valentina Matstolar är en matgrupp med ett förlängningsbart bord i stilren och modern design med en bordskiva i ekfanér. Det medföljer sex stilrena matstolar. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Längd: 170 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Ekfaner
- Material bordsben: Ek
- Material sits: Polyester
- Längd: 170 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Ekfaner
- Material bordsben: Ek
- Material sits: Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR20738 |
| Färg | Mörk Ek/Svart |
| Längd | 170 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Ekfaner/Ek/100% polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Shy |
| Antal Stolar | 6 |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd med förlängning | 232 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| Iläggsskiva | Ja |


