Matgrupp Venture Home Stone Ø120 cm med 4 Berit Stolar
fr.12 949 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stone Ø120 cm med 4 Berit Stolar
12 949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Moderna former och lyxigt utförande! Det runda matbordet Stone imponerar har en modemedveten design med en vacker bordsskiva i MDF med faner och ett dekorativt cylinderformat underrede i metall. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Berit. Stolen har en helklädd design med lätt rundad rygg och sits i polysterlinne samt smala stolsben i svart järn. En underbar kombination helt enkelt!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Moderna former och lyxigt utförande! Det runda matbordet Stone imponerar har en modemedveten design med en vacker bordsskiva i MDF med faner och ett dekorativt cylinderformat underrede i metall. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Berit. Stolen har en helklädd design med lätt rundad rygg och sits i polysterlinne samt smala stolsben i svart järn. En underbar kombination helt enkelt!
Mått stol
-Bredd: 55 cm
- Djup: 55 cm
- Höjd: 78 cm
Mått bord
-Höjd: 74 cm
-Diameter: 120 cm
Material
-Bordsskiva: MDF, Fanér
-Ben: Stål
-Sits: MDF
-Bredd: 55 cm
- Djup: 55 cm
- Höjd: 78 cm
Mått bord
-Höjd: 74 cm
-Diameter: 120 cm
Material
-Bordsskiva: MDF, Fanér
-Ben: Stål
-Sits: MDF
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Brun, Vit/Brun |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Djup | 55 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Stone |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
