




Matgrupp Venture HomeTempe med 2 st Lilja stolar
Rek. pris 3 519 kr
!
2 885 kr3 399 kr
Spara 15 %
Kampanj
9 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Det kvadratiska matboretd Tempe har en nätt storlek och trendig, Skandinavisk utformning. Tillverkad med en bordsskiva i svart MDF och bordsben i svart metall. Här i underbar kombination med beigea matstolar från serien Lilja. Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i beige polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall.
Varumärke
Beskrivning
Det kvadratiska matboretd Tempe har en nätt storlek och trendig, Skandinavisk utformning. Tillverkad med en bordsskiva i svart MDF och bordsben i svart metall. Här i underbar kombination med beigea matstolar från serien Lilja. Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i beige polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall.
Bord
Längd: 80 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 40 cm
Höjd: 80 cm
Längd: 80 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 40 cm
Höjd: 80 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23889 |
| Färg | Beige |
| Material | MDF/Linne |
| Serie | Tempe |
| Antal Stolar | 2 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 48 cm |