Matgrupp Venture Home Tempe med 2 st Night stolar
fr.3 355 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det kvadratiska matbordet Tempe har en nätt storlek och trendig, Skandinavisk utformning. Tillverkad med en bordsskiva i MDF och bordsben i metall. Här i snygg kombination med matstolar från serien Night. Stolen har en helklädd sits i PU klädsel som känns lika lyxig som elegant och benen är i stål. Sitsen är även stoppad för extra komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det kvadratiska matbordet Tempe har en nätt storlek och trendig, Skandinavisk utformning. Tillverkad med en bordsskiva i MDF och bordsben i metall. Här i snygg kombination med matstolar från serien Night. Stolen har en helklädd sits i PU klädsel som känns lika lyxig som elegant och benen är i stål. Sitsen är även stoppad för extra komfort.
Bord
Längd: 80 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Längd: 80 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Svart, Vit |
| Material | MDF/Polyester/Sammet, MDF/PU |
| Serie | Tempe |
| Antal Stolar | 2 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
