Matgrupp Venture Home Tempe med 2 st Zeno stolar
fr.3 835 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det kvadratiska matbordet Tempe har en nätt storlek och trendig, Skandinavisk utformning. Tillverkad med en bordsskiva i MDF och bordsben i metall. Här tillsammans med våra fantastiska matstolar från serien Zeno. Stolen har en inbjudande utformning med rygg och sits i plast, inbyggd sittdyna med hög komfort och fyra utsvängda ben i trä.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det kvadratiska matbordet Tempe har en nätt storlek och trendig, Skandinavisk utformning. Tillverkad med en bordsskiva i MDF och bordsben i metall. Här tillsammans med våra fantastiska matstolar från serien Zeno. Stolen har en inbjudande utformning med rygg och sits i plast, inbyggd sittdyna med hög komfort och fyra utsvängda ben i trä.
Bord
Längd: 80 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Längd: 80 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Svart/Natur, Vit |
| Material | MDF |
| Serie | Tempe |
| Antal Stolar | 2 |
| Sittbredd | 45 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
