Avlastningsbord CinasNoble 90x35 cm
Nyhet
FRI FRAKT
fr.2 995 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Avlastningsbord Noble från Cinas. Detta avlastningsbord erbjuder både elegans och hållbarhet. Med sin breda låda och enkla hylla är det perfekt för att förvara böcker, tidningar, eller förvaringslådor. Snygg och enkel skandinavisk design.
Upptäck tidlös design och funktionalitet med klassiska Noble-serien. Noble är tillverkat i hållbar och massiv bambu, vilket gör serien miljövänlig. Noble passar utmärkt in i både det moderna hemmet samt till den klassiska bostaden.Praktisk förvaringMed en bred övre låda och en enkel nedre hylla får du gott om plats för böcker, tidningar eller skor. Funktionaliteten möter elegans i detta praktiska möbelstycke.Elegant designDen eleganta designen avbordet passar perfekt i de flesta rum och interiörstilar. Lätt att integrera i ditt hem, oavsett om det gäller hallen, vardagsrummet eller kontoret.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 90 cm |
| Utförande | Bambu, Svart/Bambu |
| Material | Bambu |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Noble |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Rektangulärt |
| Montering | Ja |
| Max Användarvikt | 10 Kg |
| Max Belastning | 10 Kg |
