Avlastningsbord Venture Home Palace
fr.649 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Palace
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Palace är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Betong/Svart, Betong/Vit, Teak/Svart |
| Längd | 110 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF/Metall |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Palace |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |

