
Avlastningsbord Venture HomeRocker
fr.1 145 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Roy är ett stilrent avlastningsbord från Venture Home med stomme i metall och bordsskivor i grått glas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 110 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | Metall/Glas |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Roy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |


