















Avlastningsskåp Venture HomePiringSvart
2 399 kr3 469 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Avlastningsskåp från Venture Home. Ett avlastningsskåp är en lika snygg som smart lösning i ditt hem! Piring avlastningsskåp har en klassisk, industriell design i pulverlackerat stål.
Skåpet har två luckor för dold förvaring och två öppna hyllplan som passar utmärkt för stilrena dekorationer och detaljer. Skåpet lyfts upp av smala ben som skapar en luftig känsla och underlättar även för dammsugningen. Den perfekta förvaringsmöbeln helt enkelt - fyll med porslin, böcker eller vackra dekorationer.
Skåpets smidiga storlek gör den även lättplacerad och passar bra in i de flesta rum i hemmet!
Skåpets smidiga storlek gör den även lättplacerad och passar bra in i de flesta rum i hemmet!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15623-208 |
| Färg | Svart |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Piring |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133230311 |


