Konsolbord Stenexpo Maryland
3 855 kr
3 079 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Konsolbord Stenexpo Maryland har en bordsskiva av ljus marmor och underrede av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2140 |
| Färg | Vit |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | Marmor, Metall |
| Serie | Maryland |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |

