Konsolbord Stenexpo Rimini
Rek. pris 4 279 kr
3 929 kr
3 419 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Rimini
3 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Konsolbord Stenexpo Rimini Konsol har ett underrede av krom och toppskiva av ljus marmor.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2240 |
| Färg | Vit |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | Marmor, Metall |
| Serie | Rimini |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |

