
Lampbord In LivingMarble
fr.2 595 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Marble soffbordsserie från svenska In Living är en modern soffbordsserie i trendig design där minimalistiskt stålunderrede kombineras med trendig marmor.
Underrede mässingsplätering och toppskiva i grön marmor.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Färg | Grå/Krom, Grön/Mässing |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Produkttyp | Lampbord |
| Serie | Marble |
| Form bord | Fyrkantig |


