
Parasoll CinasAlezio 3x3 m
Nyhet
FRI FRAKT
fr.2 796 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Parasoll Alezio från Cinas. Den perfekta kombinationen av stil och funktion. Med sina eleganta detaljer och robust konstruktion blir det ett stilfullt inslag i din utomhusmiljö. Med en imponerande storlek på 3x3 meter och en höjd på 275 cm, erbjuder detta parasoll generöst med skugga och skydd mot solen.
Varumärke
Beskrivning
Parasoll Alezio från Cinas. Den perfekta kombinationen av stil och funktion. Med sina eleganta detaljer och robust konstruktion blir det ett stilfullt inslag i din utomhusmiljö. Med en imponerande storlek på 3x3 meter och en höjd på 275 cm, erbjuder detta parasoll generöst med skugga och skydd mot solen.
Få optimal skugga med Cinas parasoller. Parasollerna är designade för att ge dig skugga under soliga dagar. Du kan välja mellan runda parasoller med en diameter på Ø1.8m, Ø3m, Ø3.3m och Ø4m, eller fyrkantiga parasoller.Perfekta för trädgården, uteplatsen eller balkongen där du vill skapa lite skugga för solen. Med robust konstruktion och skandinavisk design kommer Cinas parasoller att vara ett perfekt komplement till dina utemöbler.Specifikationer- 48 mm trästång i teakfärg- Resin-nav och -runner med L-clips i satinfinish- Olefin-tyg 210 g/m² med läderlappar
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Färg | Teak/Svart, Teak/Vit |
| Bredd | 300, 330 cm |
| Höjd | 275 cm |
| Djup | 300, 330 cm |
| Utförande | Off white, Svart |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Parasoll |
| Serie | Alezio |
| Användningsområde | Utomhus |
