Beskrivning
Satsbord från Cinas. Skapa en mysig miljö i soffhörnan med dessa eleganta satsbord. Tillverkade i hållbart karboniserad bambu för en stilren och modern känsla.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 2161302 |
| Bredd | 57 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 68 cm |
| Utförande | Bambu |
| Produkttyp | Satsbord |
| Serie | Noble |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Ovalt |
| Montering | Ja |
| Max Användarvikt | 10 Kg |
| EAN-nr | 5703332015203 |
