







Sidobord furniture/fashionWavy
2 195 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Rektangulärt sidobord Wavy från Furniture Fashion. Integrerad stomme och ben i svart metall, i ett vågigt utförande nedtill. Inklusive två mörka glasskivor. Lättare montering krävs.
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | 15012-588 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 117 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 33,5 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Sideboard |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Fyrkantig |
| EAN-nr | 7350107088597 |