Sidobord House Doctor Montre Antik Brun
2 599 kr
30 dagars prisgaranti

Montre Antik Brun
2 599 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-25
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sidobordet Montre från House Doctor fungerar både som bord och vitrinskåp. Tack vare sidorna och bordsskivan i glas visas föremålen du lägger på hyllan och blir en del av din heminredning. Bordet är tillverkat av mangoträ och har en gyllene färg som har bibehållits för att ge sidobordet en naturlig känsla. Använd Montre vid soffan eller placera den som ett konsolbord i vardagsrummet tillsammans med krukor i aluminium eller dina favoritljushållare. Torkas av med en fuktig trasa. Ingen montering krävs.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Sidobordet Montre från House Doctor fungerar både som bord och vitrinskåp. Tack vare sidorna och bordsskivan i glas visas föremålen du lägger på hyllan och blir en del av din heminredning. Bordet är tillverkat av mangoträ och har en gyllene färg som har bibehållits för att ge sidobordet en naturlig känsla. Använd Montre vid soffan eller placera den som ett konsolbord i vardagsrummet tillsammans med krukor i aluminium eller dina favoritljushållare. Torkas av med en fuktig trasa. Ingen montering krävs.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 507024-01 |
| Färg | Antik Brun |
| Bredd | 28 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 38 cm |
| Material | Mango träd/Glas |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Montre |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203800453 |
| Form bord | Fyrkantig |
| Vikt | 5,2 kg |
| EAN-nr | 5707644796393 |




