Sidobord In Living Kungshult/Lugo 60 cmVit/Svart
Rek. pris 1 699 kr
1 499 kr
999 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Kungshult/Lugo 60 cm
Vit/Svart
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Sidobord In Living Kungshult/Lugo 60 cm är ett elegant avlastningsbord.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 581670 |
| Färg | Vit/Svart |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Material | Marmor |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Kungshult |
| Montering | Ja |
| Form bord | Fyrkantig |









