Sidobord In Living Nelly Låg 45 cmVit/Krom
Rek. pris 1 899 kr
644 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Sidobord In Living Nelly Låg 45 cm är ett modernt och stilrent avlastningsbord.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 581732 |
| Färg | Vit/Krom |
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Glas |
| Typ | Sideboard |
| Serie | Nelly |
| Montering | Ja |
| Form bord | Fyrkantig |







