





Sidobord Venture HomeBiancaSvart
3 209 kr3 799 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Bianca
Svart3 209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidobord Bianca från Venture Home. Ge vardagsrummet eller hallen ett modernt lyft med det här läckra avlastningsbordet i smakfull look.
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Varumärke
Beskrivning
Sidobord Bianca från Venture Home. Ge vardagsrummet eller hallen ett modernt lyft med det här läckra avlastningsbordet i smakfull look.
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 29993-428 |
| Färg | Svart |
| Längd | 130 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Material | MDF/Fanér |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Bianca |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7340206964229 |


