Sidobord Venture Home Edge
749 kr
649 krSpara 13 %Kampanj56 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Edge
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Edge är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i pulverlackerad metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Edge är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i pulverlackerad metall.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29991-660 |
| Färg | Vit |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ben | Stål |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Edge |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220808202 |



