
Sidobord Venture HomeEstelle
fr.1 305 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Sidobord Venture Home Estelle är ett Rektangulär sidobord med en stomme och ben i metall med en bordsskiva i marmor. Lättare montering krävs.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart/Mässing, Vit/Svart |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Estelle |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantig |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |


