




Sidobord Venture HomeRise 110Ek/Svart
865 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Ek/Svart
Beskrivning
Sidobord Venture Home Rise 110 är ett elegant, rektangulärt sidobord med en stomme och ben i pulverlackad metall och en bordsskiva i MDF. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19918-778 |
| Färg | Ek/Svart |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF med betong-look/Pulverlackad Metall |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Rise |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantig |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107085091 |


