Sidobord Venture Home Staal
fr.379 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Staal
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidobord Venture Home Staal är ett sidobord av pulverlackat stål som har en stilren och flexibel design. Det passar både som sängbord, blombord eller sidobord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Venture Home Staal är ett sidobord av pulverlackat stål som har en stilren och flexibel design. Det passar både som sängbord, blombord eller sidobord.
Övrigt
- Höjd från golv till undersida möbel: 45 cm
- Kräver enklare montering
- Höjd från golv till undersida möbel: 45 cm
- Kräver enklare montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 45,7 cm |
| Djup | 37 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Staal |
| Form bord | Fyrkantig |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
