





Sidobord Venture HomeStaalSvart
795 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Sidobord Venture Home Staal är ett sidobord av pulverlackat stål som har en stilren och flexibel design. Det passar både som sängbord, blombord eller sidobord.
Övrigt
- Höjd från golv till undersida möbel: 45 cm
- Kräver enklare montering
- Höjd från golv till undersida möbel: 45 cm
- Kräver enklare montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18072-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 45,7 cm |
| Djup | 37 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Staal |
| Form bord | Fyrkantig |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350107088030 |


