









Skrivbord LykkeL100 Höj- och sänkbartSvart
1 390 kr2 690 kr
Spara 48 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
- Förväntas åter i lager 2026-08-14
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Skrivbord från Lykke. Arbeta stående eller sittande och justera höjden på bordet så att det passar dig! Höj och sänkbart skrivbord är ett ergonomiskt val och ökar arbetskomforten, och på grund av sin storlek kräver det inte mycket utrymme.
Det höj och sänkbart skrivbord är ett ergonomiskt val och ökar arbetskomforten.
Höj och sänkbart skrivbordets höjd kan justeras oändligt mellan 74,5-114,5 cm, vilket gör att du kan justera höjden på bordsskivan så att den passar dig och din kontorsstol och arbetar antingen stående eller sittande. Om du ändrar din arbetsställning under arbetsdagen förbättras välbefinnandet på jobbet och hjälper dig att hantera bättre i vardagen.
Detta elektriskt skrivbord är kompakt i storlek och gör det lämpligt för ännu ett mindre hemmakontor. Ytmaterialet på bordsskivan är hållbart och lätt att hålla rent.
Specifikationer
- Mått: 60x52 cm
- Höjdjusteringsområde: 74,5-114,5 cm
- Tabellens viktgräns 7 kg
- Gasfjäder
Höj och sänkbart skrivbordets höjd kan justeras oändligt mellan 74,5-114,5 cm, vilket gör att du kan justera höjden på bordsskivan så att den passar dig och din kontorsstol och arbetar antingen stående eller sittande. Om du ändrar din arbetsställning under arbetsdagen förbättras välbefinnandet på jobbet och hjälper dig att hantera bättre i vardagen.
Detta elektriskt skrivbord är kompakt i storlek och gör det lämpligt för ännu ett mindre hemmakontor. Ytmaterialet på bordsskivan är hållbart och lätt att hålla rent.
Specifikationer
- Mått: 60x52 cm
- Höjdjusteringsområde: 74,5-114,5 cm
- Tabellens viktgräns 7 kg
- Gasfjäder
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
|---|---|
| Art.Nr. | 6430077373570 |
| Färg | Svart |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 114,5 cm |
| Material | Stål, trä |
| Produkttyp | Höj- och sänkbart skrivbord |
| Max Belastning | 7 Kg |
| Vikt | 13,8 kg |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 6430077373570 |


