Skrivbord Venture Home Bakal
2 064 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bakal
2 064 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skrivbord Bakal från Venture Home. Den perfekta kombinationen av nätt design och funktionell förvaring. Tillverkat helt i stål, erbjuder det en stabil arbetsyta i ett luftigt och modernt uttryck som passar lika bra i hemmakontoret som i det lilla arbetsrummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skrivbord Bakal från Venture Home. Den perfekta kombinationen av nätt design och funktionell förvaring. Tillverkat helt i stål, erbjuder det en stabil arbetsyta i ett luftigt och modernt uttryck som passar lika bra i hemmakontoret som i det lilla arbetsrummet.
I skåpet placerat i det högra hörnet finns plats för att förvara kontorsmaterial, laddare eller andra småsaker du vill ha nära, men ändå gömda för ett rent och organiserat intryck. Bakal är ett skrivbord som gör det lätt att hålla fokus. Med stilren form, smart funktion och minimalistisk känsla i ett.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 28070-201 |
| Färg | Vit |
| Längd | 95 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Skrivbord |
| Serie | Bakal |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220835680 |




