Sminkbord In Living Decortie med Förvaring och Spegel
3 199 kr
30 dagars prisgaranti

Decortie med Förvaring och Spegel
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detta sminkbord från In Living är ett sminkbord med en modern och stilren design med både förvaring och spegel.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Detta sminkbord från In Living är ett sminkbord med en modern och stilren design med både förvaring och spegel.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1096585 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Spegel |
| Material | Spånskiva/Melamin |
| Produkttyp | Sminkbord |
| Serie | Decortie |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 151 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 8681875276862 |



