In Living Soffbord Time
fr.1 605 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Soffbord Time
1 605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Soffbord från In Living med ekben.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Grå, Vit |
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Material | Ek |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Time |
| Form bord | Runt |

