In Living Soffbord TimeVit
1 605 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Soffbord Time
Vit
1 605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Soffbord från In Living med ekben.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 12170 |
| Färg | Vit |
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Material | Ek |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Time |
| Form bord | Runt |

