Sidobord Venture Home Arbor
551 kr
455 krSpara 17 %Kampanj62 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Arbor
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidobord Arbor från Venture Home är lika iögonfallande som praktiskt med sin smarta storlek och modemedvetna design!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Arbor från Venture Home är lika iögonfallande som praktiskt med sin smarta storlek och modemedvetna design!
Sidobordet har en robust, cylinderformad stomme i svart metall med en upplyft glasskiva som bordsyta.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29993-210 |
| Färg | Svart |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 54 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Material | MDF,Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Arbor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 20 kg |
| EAN-nr | 7340206962737 |



