Soffbord Bloomingville Lac
4 599 kr
30 dagars prisgaranti

Lac
4 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Lac från Bloomingville är ett fantastiskt bord tillverkat av svartfärgat mangoträ. Soffbordet har ett vackert, handkarvat bladmotiv och ben av metall.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Soffbord Lac från Bloomingville är ett fantastiskt bord tillverkat av svartfärgat mangoträ. Soffbordet har ett vackert, handkarvat bladmotiv och ben av metall.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82050175 |
| Färg | Svart, Trä/natur |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | Mango, Järn |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Lac |
| Vikt | 11,5 kg |
| EAN-nr | 5711173268023 |



