Soffbord Bloomingville Pavone
Rek. pris 3 599 kr
2 685 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pavone
2 685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pavone soffbord från Bloomingville är tillverkat av metall i en klassisk svart färg och nordisk design. Placera flera bord tillsammans för att få en större yta. Ett snyggt och praktiskt bord för trädgården eller terrassen.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Pavone soffbord från Bloomingville är tillverkat av metall i en klassisk svart färg och nordisk design. Placera flera bord tillsammans för att få en större yta. Ett snyggt och praktiskt bord för trädgården eller terrassen.
Detta soffbord ingår i kollektion Bloomingville . Kolla in övriga artiklar inom samma kollektion för ett genomgående tema hemma.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82064277 |
| Färg | Svart |
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Material | Fibercement, metall |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Pavone |
| Kollektion | Bloomingville |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5711173320486 |



