
Soffbord Comfort Garden Bahamas Högt 100x60 cm UtomhusSvart
FRI FRAKT
Rek. pris 3 599 kr
1 799 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bahamas soffbord i hög modell med elegant glasskiva. Tack vare bordets höjd kan du servera kvällsmiddagen vid soffbordet!
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Bahamas soffbord i hög modell med elegant glasskiva. Tack vare bordets höjd kan du servera kvällsmiddagen vid soffbordet!
Bordet har två stadiga ben och ett förstärkt underrede för en optimal stabilitet. Finns i flera färger
Serien Bahamas är en prisvärd serie utemöbler för trädgård, uteplats och balkong. Den svenska sommaren kräver bra, slitstarka möbler. Med Bahamas får du utemöbler i hög kvalitet som kräver minimalt med underhåll och som kan stå ute året runt.
Bahamas bjuder in till en drink i solskenet, middagsbjudning en ljum sommarkväll eller bara avkoppling från vardagsbestyren en stund. Serien Bahamas är en del av Comfort Garden, ett av Sveriges ledande varumärken för utemöbler och utomhusspa.
Serien Bahamas är en prisvärd serie utemöbler för trädgård, uteplats och balkong. Den svenska sommaren kräver bra, slitstarka möbler. Med Bahamas får du utemöbler i hög kvalitet som kräver minimalt med underhåll och som kan stå ute året runt.
Bahamas bjuder in till en drink i solskenet, middagsbjudning en ljum sommarkväll eller bara avkoppling från vardagsbestyren en stund. Serien Bahamas är en del av Comfort Garden, ett av Sveriges ledande varumärken för utemöbler och utomhusspa.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 687671 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Bahamas |
| Montering | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Längd | 1000 mm |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Utseende | Glas/Konstrotting |
| Kollektion | Comfort |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |





