





Soffbord House NordicLuganoNatur mörk
3 789 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Soffbord från House Nordic i oljad ek. 110x60 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 2101141 |
| Färg | Natur mörk |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Ek/Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Lugano |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 5713917004966 |
