Soffbord House Nordic Vita RundSvart
1 659 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Vita Rund
Svart
1 659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Runt soffbord från House Nordic med svart ram. Ø80x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2101510 |
| Färg | Svart |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| Form bord | Runt |
| EAN-nr | 5713917018888 |



