
Soffbord House NordicVita
fr.1 009 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Soffbord från House Nordic. 90x60x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Natur, Svart |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |


