Soffbord House Nordic VitaSvart
1 009 kr
30 dagars prisgaranti

Vita
Svart
1 009 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Soffbord från House Nordic. 90x60x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2101455 |
| Färg | Svart |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 5713917003082 |





