Soffbord RGE EsterVit/Svart
2 070 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Svart

Ester
Vit/Svart
2 070 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ester soffbord är ett snyggt och trendigt bord i en treklöver-form, med en praktisk underhylla som ger goda förvaringsmöjligheter!
Varumärke
RGEBeskrivning
Ester soffbord är ett snyggt och trendigt bord i en treklöver-form, med en praktisk underhylla som ger goda förvaringsmöjligheter!
Ester kan med enkelhet placeras i många olika heminredningsmiljöer! Skivan är gjord av vitlackat trä, och benen är konstruerade i metall.
Du kan välja Ester soffbord med antingen vita ben eller svarta ben.
Specifikationer:
- Färg: Vit/Svart
- Material: MDF/Metall
- Serie: Ester
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 88 cm
- Djup: 82 cm
- Höjd: 52 cm
Du kan välja Ester soffbord med antingen vita ben eller svarta ben.
Specifikationer:
- Färg: Vit/Svart
- Material: MDF/Metall
- Serie: Ester
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 88 cm
- Djup: 82 cm
- Höjd: 52 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 408530 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 88 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Djup | 82 cm |
| Material | MDF/Metall |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Ester |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7350071112656 |
