Soffbord RGE LeonLjus ekfanér/svart
3 700 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Ljus ekfanér/svart

Leon
Ljus ekfanér/svart
3 700 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Leon soffbord är ett elegant soffbord som kompletterar och förhöjer många olika miljöer och inredningsstilar!
Varumärke
RGEBeskrivning
Leon soffbord är ett elegant soffbord som kompletterar och förhöjer många olika miljöer och inredningsstilar!
Med en fin kombination av svartlackerat metall och trä, får du en trevlig harmoni med kontrasterande toner genom Leon soffbord.
Leon har även generösa mått, vilket gör att den enkelt pryder sin plats och får din heminredning att se ombonad ut.
Specifkationer:- Färg: Ljus ek/svart
- Material: Fanér/MDF/Metall
- Serie: Leon
- Varumärke: RGE
Mått:
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 52 cm
Leon har även generösa mått, vilket gör att den enkelt pryder sin plats och får din heminredning att se ombonad ut.
Specifkationer:- Färg: Ljus ek/svart
- Material: Fanér/MDF/Metall
- Serie: Leon
- Varumärke: RGE
Mått:
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 52 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 412140 |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Djup | 100 cm |
| Utförande | Ljus ekfanér/svart |
| Material | MDF/Metall |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Leon |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7350071114063 |
