Beskrivning
Pepo är en modern och snygg serie av ett cylinderformat stativ med en toppskiva i marmor eller sten!
Pepo finns både som soffbord och som matbord, och kan väljas i olika kombinationer av färg på underrede och toppskiva, för att passa in i just din heminredningsmiljö!
I det här utförandet avses Pepo med toppskiva i ljus marmor.
Marmor och stenar är naturmaterial, och därför återfinns alltid naturliga skiftningar i färg mellan skivor. Ingen skiva är den andra lik, vilket bidrar till den äkta känslan över ett naturbord!
Specifikationer:
- Toppskiva: Ljus marmor
- Underrede
- Färg: Borstad stål
- Serie: Pepo
Mått:
- Diameter: 85 cm
- Höjd: 45 cm
I det här utförandet avses Pepo med toppskiva i ljus marmor.
Marmor och stenar är naturmaterial, och därför återfinns alltid naturliga skiftningar i färg mellan skivor. Ingen skiva är den andra lik, vilket bidrar till den äkta känslan över ett naturbord!
Specifikationer:
- Toppskiva: Ljus marmor
- Underrede
- Färg: Borstad stål
- Serie: Pepo
Mått:
- Diameter: 85 cm
- Höjd: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
|---|---|
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 85 cm |
| Utförande | Borstad stål/Bianco Terrrazzo, Borstad stål/Cosmos Terrrazzo, Borstad stål/Ljus marmor, Borstad stål/Silver Diana, Svart/Bianco Terrrazzo, Svart/Cosmos Terrrazzo, Svart/Ljus marmor, Svart/Silver Diana |
| Material | Marmor/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Pepo |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |









