Soffbord Venture Home Dipp 60x60
1 409 kr
30 dagars prisgaranti

Dipp 60x60
1 409 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Dipp är ett rektangulärt soffbord från Venture Home i glas med marmorlook och svarta metallben med detaljer i borstad mässing.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dipp är ett rektangulärt soffbord från Venture Home i glas med marmorlook och svarta metallben med detaljer i borstad mässing.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18034-458 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Dipp |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087552 |




